Meble kuchenne na wymiar

Meble kuchenne na wymiar, to podstawa aranżacji kuchni. Ich funkcjonalność, wyposażenie i wygląd decydują o wygodzie pracy. Nasze kuchnie projektujemy i produkujemy z myślą o przeróżnych potrzebach i gustach, co przekłada się na zadowolenie naszych klientów. Meble do kuchni i aranżacja całego pomieszczenia muszą tworzyć jedną całość. Nasz obszar działania to Gdańsk i okolice.

 

 

Nowoczesne kuchnie na wymiar

Prostota i czysta forma z dominacją lakierowanych elementów. Pięknie prezentuje się zarówno w dużych kuchniach jak i aneksach kuchennych. Kuchnię można zaprojektować w jasnych, ciemnych lub też bezpiecznych kolorach, możemy dodać jej wyjątkowego wyrazu poprzez soczyste i mocne akcenty.
Czarna kuchnia

Meble kuchenne na wymiar

Meble kuchenne tradycyjne

Tradycyjne kuchnie zawsze kusiły pięknymi kształtami i wykorzystaniem naturalnych materiałów. Fronty ramowo - płycinowe czy gięte fronty drewniane idealnie łączą się z kamiennymi blatami, tworząc atmosferę rodzinnego ogniska.
Meble kuchenne na wymiar na zamówienie

Meble kuchenne na zamówienie

Wyposażenie szafek kuchennych

Dobrze zorganizowana kuchnia, to taka w której łatwo utrzymać porządek dlatego też wszystkie meble kuchenne wykonywane na wymiar możemy uzupełnić o najwyżej jakości wyposażenie firm: BLUM, PEKA i REJS, które ułatwia między innymi przechowywanie, segregację odpadów, czy łatwy dostęp do głębokich szafek.

Wszystkie systemy umożliwiają łatwy i szybki dostęp do produktów przechowywanych w szafkach narożnych (zarówno w szafkach ślepych jak i w szafkach w kształcie „L”).

Dzięki dodatkowemu wyposażeniu szafki narożne możemy wykorzystać między innymi do przechowywania garnków, zastawy stołowej lub suchych produktów żywnościowych. Możemy również zrezygnować ze zwykłej półki, która często jest trudna w zagospodarowaniu i nie wykorzystuje całego potencjału szafki.

Wyposażenie szafek niskich

Szafki podblatowe, niskie standardowo projektuje się z półkami lub szufladami. Każdą szafkę niską można wyposażyć w system wysuwny lub obrotowy, aby zwiększyć ich funkcjonalność.

Wyposażenie szafek wysokich

Przechowywanie w szafkach wysokich to nie lada wyzwanie. Szafki wysokie najczęściej mają głębokość 60 cm. Dostęp do produktów jest dość trudny, w szczególności do tych umieszczonych na samym końcu.

Wyposażenie do szafek wysokich rozwiązuje ten problem. Oprócz wysuwanych carg do mebli kuchennych na zamówienie proponujemy również carga zintegrowane z frontem szafki, oraz pojedyncze wysuwane szuflady wewnętrzne, jak również wysuwane półki. Te systemy pozwalają na łatwy i wygodny wgląd i dostęp do przechowywanych produktów

Carga wysokie świetnie sprawdzają się w piwniczkach czy spiżarkach. Można w nich przechowywać soki, napoje i przetwory zgromadzone na zimę. To doskonała alternatywa zwykłych półek.

Fronty kuchenne

Decydują o estetyce i ostatecznym charakterze mebli kuchennych. Wpływają również na ich trwałość I ostateczny koszt. Każdy rodzaj frontu wymaga innej pielęgnacji oraz wykończenia i dodatków. Fronty meblowe to najistotniejszy element projektu mebli.

  • Fronty lakierowane

Fronty lakierowane, nazywane również MDF-fem lakierowanym to bardzo dobry materiał, który świetnie zachowuje się w kuchni. Fronty możemy dowolnie frezować i obrabiać. Lakier możemy wykonać w macie, pół-macie lub w wysokim połysku w dowolnym kolorze

  • Fronty fornirowane
Warstwa forniru na podkładzie z płyty MDF zabezpieczona lakierem matowym lub w połysku. Forniry naturalne i modyfikowane

  • Fronty szklane w ramach aluminiowych
Fronty aluminiowe z wypełnieniem szklanym (szkło przeźroczyste, lakobel, lakomat, lustra).

Meble kuchenne robione na zamówienie to idealne rozwiązanie. Nie wymagają przearanżowania przestrzeni. Po prostu idealnie wypełniają tę, która im pozostała.

W zależności od Twoich oczekiwań i gustu wykonamy dla Ciebie meble:

-w stylu klasycznym, tradycyjnym lub nowoczesnym,

-w wersji w pełni zabudowanej lub w postaci pojedynczych elementów,

  • wyłącznie z drewna lub w połączeniu ze szkłem.

Chcesz wiedzieć, jak mogłyby wyglądać Twoje idealne meble?

A może masz już konkretny plan i szukasz kogoś, kto go zrealizuje?

Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie tel. 507 027 300