Szafy wnękowe na wymiar

Meble na wymiar – Gdańsk i okolice

Zajmujemy się produkcją mebli na wymiar. Realizujemy różnorodne projekty, począwszy od umeblowania małych kawalerek, a kończąc na wyposażeniu przestronnych apartamentowców. Zaprojektujemy dla Państwa meble z najwyższą starannością!

Rozwiązanie do Twojego domu – szafa wnękowa

Szafa na wymiar stanowi znakomite rozwiązanie do każdego typu wnętrza, niezależnie od stylu, który w nim panuje. Służy do przechowywania rozmaitych rzeczy: przede wszystkim ubrań oraz bielizny, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby na jej niższych półkach schować np. dziecięce zabawki (gry planszowe, maskotki). To, co będzie w niej składowane, jest całkowicie zależne od Państwa. Decydując się na tego typu opcję, otrzymają Państwo mebel zrobiony według ustalonych wymiarów (szerokość, wysokość), dzięki czemu wypełnią Państwo całą wolną przestrzeń półkami, szufladami czy też koszami. Poza tym szafy pod zabudowę można zaprojektować samodzielnie lub też zlecić to zadanie profesjonalistom – w razie jakichkolwiek problemów oferujemy Państwu pomoc na każdym etapie tworzenia projektu. Szafy wnękowe na wymiar ułatwią utrzymanie porządku w danym pomieszczeniu, a jednocześnie prezentują się niezwykle estetycznie oraz nowocześnie. 

Pomożemy w profesjonalnym stworzeniu projektu lub wykonamy go według Państwa pomysłu! Zachęcamy do kontaktu!

Zamówisz u nas m.in.:

  • szafy wnękowe
  • garderoby
  • meble biurowe
  • meble łazienkowe

Inspirują nas indywidualne potrzeby, dlatego zaproponujemy Państwu rozwiązania na wymiar, według danych preferencji oraz konkretnych możliwości budżetowych.

  • Jeśli nie mają Państwo pomysłu na łazienkę, salon, sypialnię, pokój dziecięcy lub szafę wnękową, jesteśmy w stanie stworzyć projekt, uwzględniając przy tym wszystkie Państwa potrzeby, a także sugestie.
  • Natomiast jeśli mają Państwo już pomysł na wnętrze swojego domu lub mieszkania, pomożemy przenieść tę wizję w trójwymiarową rzeczywistość.

Nasze usługi świadczymy na terenie całego Gdańska oraz w promieniu o zasięgu +/- 100 km, np. w Gdyni, Tczewie, Wejherowie.

Meble na wymiar do kuchni

Meble na wymiar do kuchni

Meble na wymiar do łazienki

Meble na wymiar do łazienki

Wykonamy dla Państwa meble na zamówienie, według indywidualnego projektu.

Prześlij projekt, przygotujemy ofertę.

Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń pod numer 507 027 300.